informacje

  • klient:3soft
  • rok:2019
  • projekt:UI
  • link: ZOBACZklient

3soft od ponad 18 lat wspiera największe przedsiębiorstwa w uzyskaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie dedykowanych systemów informatycznych. Oferuje rozwiązania z zakresu Artificial Intelligence, Data Management oraz Business Automation. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji realizuje zaawansowane technologicznie i biznesowo projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową.
problemy

Przy 95-osobowym zespole w firmie zaczęły się pojawiać problemy z analizą czasu pracy oraz efektywnością podziału obowiązków. Podjęto decyzję o stworzeniu własnego programu mającego na celu poprawienie jakości zarządzania zespołem. UX'ową koncepcję lo-fidelity stworzyła Ewa Nowak (analityk IT z 3soft). Potrzeba było stworzyć prototyp, który byłby przystępny do pracy dla developerów. Projekt miał być spójny z design systemem strony internetowej.
rozwiązania

Wykonałem prototyp w programie UX'pin gdzie developer może łatwo odczytać specyfikację oraz da się całość designu eksportować do kodu HTML. Ze względu na zapotrzebowanie na szybką realizację projektu, prototyp nie jest interaktywny. Komponując interfejs ograniczyłem się do używania komponentów designu strony internetowej 3soft.pl