informacje

  • klient:makaronpizza.pl
  • rok:2019
  • projekt:UXUI,klient

Firma deployed.pl, z którą współpracuję, otrzymała zlecenie na aplikację dla restauracji makaronpizza.pl Restauracja mieści się na ulicy Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Jej klientami są ludzi, którzy lubią kuchnię śródziemnomorską. Głównie pracownicy korporacji i studenci. Specjalizacją lokalu jak można, się domyśleć są dania makaronowe oraz pizze.
problemy

Stworzyliśmy prostą i intuicyjną aplikację na urządzenia mobilne. Funkcjonalności sprowadzone zostały do obsługiwania najbardziej istotnych funkcji. Mechanizm zamawiania oparty był na pomyśle przesuwania poziomych elementów aplikacji. Po ułożeniu właściwej konfiguracji akceptowało się zamówienie. Chodziło o to by niecierpliwi klienci, łatwo i szybko mogli przyswoić jej działanie. Dodatkowo stworzyliśmy aplikację dedykowaną na sporych rozmiarów, tablet umieszczony w kuchni. Spływające zamówienia były analizowane przez zespół w kuchni, który mógł nimi zarządzać. Warstwa graficzna na życzenie klienta została uspójniona z prostym stylem strony makaronpizza.pl Wcześniej zaproponowałem rozwiązanie graficzne odbiegające od designu strony. W formie ciekawostki prezentuję też taką alternatywę na slajdach powyżej.
rozwiązania

Stworzyliśmy prostą i intuicyjną aplikacje na urządzenia mobilne. Funkcjonalności sprowadzone zostały do obsługiwania najbardziej istotnych funkcji. Mechanizm zamawiania oparty był na pomyśle przesuwania poziomych elementów aplikacji. Po ułożeniu właściwej konfiguracji, akceptowało się zamówienie. Chodziło o to by niecierpliwi klienci, łatwo i szybko mogli przyswoić jej działanie. Dodatkowo stworzyliśmy aplikację dedykowaną na tablet sporych rozmiarów umieszczony w kuchni. Spływające zamówienia były analizowane przez zespół w kuchni, który mógł nimi zarządzać. Warstwa graficzna na życzenie klienta została uspujniona z porostym stylem strony makaronpizza.pl