informacje

  • klient:Sklep Biegacza
  • rok:2016-2018
  • projekt:UI
  • link: ZOBACZgeneza projektu

Sklep Biegacza to największa w Polsce sieć sklepów stacjonarnych, dedykowanych miłośnikom biegania. Jest to również sklep internetowy. Firmę tworzą pasjonaci biegania. Od sprzedawców poczynając, na zarządzie kończąc, wszyscy wiedzą "o co biega". Znajomość tematu oraz dzielona z klientami biegowa pasja, sprawiają, że na polskim rynku to konkurencja musi ich gonić.
problemy

Obok standardowej działalności, jaką można byłoby oczekiwać od sklepu biegowego, Sklep Biegacza inicjował wiele różnych wydarzeń związanych z bieganiem. W bogatej ofercie klienci mogli skorzystać m.in. z: treningów, imprez biegowych, spotkań z celebrytami, szkoleń, premier butów, pokazów mody. Tradycyjna strona internetowa sklepu nie była przystosowana do komunikowania tak niestandardowego kontentu. Powstała potrzeba tworzenia podstron, na których zainteresowani dowiadywaliby się więcej na temat organizowanych inicjatyw.
rozwiązania

Dla wydarzeń tworzyłem strony typu landing page. Zawierały one najważniejsze informacje. Dodatkowo przekierowywały do kontaktu z ludźmi odpowiedzialnymi za dany event. Miały, miej więcej taką samą konstrukcję. Docelowy użytkownik się nie zmieniał, dlatego zdecydowaliśmy się, na korzystanie ze sprawdzonego schematu co optymalizowało czas projektowania. Samodzielnie generowałem Front End, korzystając z wykupionego szablonu oraz znajomości podstaw HTML. Wejście w skórę developera, pozwoliło mi zyskać większą świadomość przy działaniach projektowych prowadzonych w przyszłości.